Site Overlay

From blood and ash

Vitajte opäť na našom blogu! Pripravili sme novú rubriku o knihách pre všetkých ich milovníkov! 

Nedalo mi a navrhla som babám, či nespravíme rubriku o knihách, keďže táto jedna mi vŕta v hlave už nejaký čas. 

Kniha From blood and ash, v preklade Z krvi a popola, od spisovateľky J. L Armentrout,  je kniha, ktorá mi nedala spať. Musela som ju čítať nonstop a cez každú voľnú chvíľu. Originál je v angličtine a zatiaľ žiadne slovenské vydavateľstvo sa nepodujalo na preklad, ale ak vám nerobí problém angličtina, určite by ste si ju mali prečítať. Kniha je zo žánru fantasy so zápletkou enemies to lovers.

“You’re an absolutely stunning, murderous little creature.”

Dej sa odohráva v kráľovstve Solis, kde hlavná postava predstavuje mladú pannu služobníčku, ktorej od mala tvrdia, že je vyvolená. Poppy má 18 rokov a zisťuje, čo pred ňou všetci jej nadradení taja a zisťuje, že nechce byť obetovaná pre iných, ale chce zažiť a žiť svoj život. 

Všetko sa zmení, keď jej nový osobný strážca Hawke otvorí oči, a ona sa doňho zamiluje. Však kto aj nie? Vysoký, svalnatý a tmavovlasý strážca so záhadnou minulosťou. 

Neustála akcia, neustále napätie a vášnivá romanca. No tajomstvá, ktoré každý schováva dostávajú novú iskru k životu a otočia celý príbeh hore nohami. 

“Promise me you won’t forget this, Poppy. That no matter what happens tomorrow, the next day, next week, you won’t forget this, forget that this was real.”

Celá séria je trilógia. Prvé dve časti sú už vydané a tretia, posledná, má naplánovaný výdaj tlače ku koncu apríla. 

Našla som ju pre vás aj vo PDF formáte, pokiaľ sa chcete s týmto príbehom zoznámiť, stiahnite si to, ale ubezpečujme vás, že ju budete chcieť držať v rukách čo najskôr. Takže ak vás zaujala a chcete si ju zaobstarať stačí ak kliknete TU.

PDF FORMÁT

Ak ste fanúšik fantasy, rýchlej burn romance, starých kráľovstiev a tajomstiev, rozhodne táto je kniha pre vás. Ja ju odporúčam všetkými desiatimi prstami a aj viacerými keby mám. Táto je kniha je dielo, ktoré stojí za prečítanie. Svoje pocity po prečítaní môžete napísať dole v komentároch. Budem rada za každý váš postreh. A ak vás zaujme, čo si myslím, že určite môžete sa tešiť na ďalšiu akciu v druhej knihe s názvom A kingdom of flesh and fire.

“He was the first thing I’d ever truly chosen for myself.”

Vaša Najna.

close

Poďme spolu lietať!

Pridaj sa pod naše krídla 🦋

Neposielame spamíček! Pozri aj naše pravidlá *GDPR!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Copyright © 2022 . All Rights Reserved. Zásady ochrany osobných údajov | Catch Vogue by Catch Themes