Site Overlay

TIKTOK MADE ME BUY IT PART 2!

V prvej časti článku ste sa mohli dozvedieť čo je TikTok, čo je jeho myšlienkou,  jeho fungovanie. Taktiež ste sa mohli dozvedieť rôzne knižné podkategórie. Článok s názvom TIKTOK MADE ME BUY IT bol zameraný na knižné tipy rôznych žánrov a najčastejšie kupované knižné série, ktoré pohltili čitateľov po celom svete.

CONTEMPORARY ROMANCES

Contemporary romances je žáner, ktorý reprezentuje žáner kníh s romantickou tematikou. Zvyčajne hlavná postava nájde svoju lásku nezvyčajnou cestou a dej je plný zvratov. Séria Twisted od Ana Huang, ktorá zatiaľ pozostáva zo 4 kníh, no výhoda je, že každá jedna kniha je vo svojej podstate jednohubka. Svojimi knihami si buduje cestu aj autorka Tessa Bailey, ktorá napísala napríklad Window shopping alebo It happened one summer s voľným pokračovaním Hook, line and sinker

SPICY BOOKTOK

V tejto kategórii temnej romantiky valcuje všetky priečky autorka Penelope Douglas so sériou The devil’s night, ktorá obsahuje 4 knihy s dvoma novelami. Následovníkom v tomto žánri je spisovateľka K. A. Knight so svojimi knihami Den of vipers alebo Diver’s heart. Tieto knihy sú zamerané pre náročnejších čitateľov a definitívne nie sú určené pre slabé povahy. 

FANTASY BOOKTOK

Táto kategória je známa väčšine fanúšikov. Minule som spomenula autorky ako S.J.Maas alebo J.L.Armentrout. Teraz by som rada spomenula Holly Black, ktorej séria The folk of the air si podmanila drvivú väčšinu čitateľov. Menej známa, no stále skvelá a veľmi podceňovaná autoka Elise Kova ma dostala svojimi knihami hneď od začiatku. Air awakens predstavuje dávku fantasy, romantiky aj bojov ako adrenalínu. 

Každý čitateľ si nájde vždy niečo vhodné pre seba a nájde si vo výbere znovu len tie najpopulárnejšie tituly. Jednoznačne tým potešíte kamaráta, kamarátku ale aj mamu či sestru. Ak sa Vám niečo zapáčilo, určite nám dajte vedieť!

S láskou, Nina

close

Poďme spolu lietať!

Pridaj sa pod naše krídla 🦋

Neposielame spamíček! Pozri aj naše pravidlá *GDPR!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Copyright © 2022 . All Rights Reserved. Zásady ochrany osobných údajov | Catch Vogue by Catch Themes