Site Overlay

DOMY OD ARCHITEKTOV

Aj vás baví pozerať sa na domy, ktoré si obyčajný smrteľník nemôže zdaleka dovoliť? V poslednej dobe sa stretávam s viac a viac ľuďmi, ktorí zabíjajú čas prezeraním internetových stránok s krásnymi rezidenciami. Väčšina ľudí pri týchto nádherných interiéroch vypne a berie to ako každodennú regeneráciu a únik od reálneho sveta. Nazvala by som to takou psychohygienou po ťažkom čase stráveným učením alebo namáhavý melancholický deň s nepriateľskými kolegami v práci. Veľa ľudí samozrejme túto obsesiu využije aj v reálnom živote. Zvyčajne sa vieme krásne inšpirovať interiérom, ktorý sa dá buď vyrobiť alebo kúpiť za prijateľnejšiu cenu, ktorá nezruinuje naše celé doterajšie zárobky.

Medzi moje obľúbené a myslím, že aj najviac používané a najznámejšie stránky patria ZILLOW a REDFIN

Všeobecný prehľad aneb, čo nájdete na stránkach ZILLOW a REDFIN

Nájdeme tu väčšinou moderné, presklené a štýlovo podobne domy. V horách a horských oblastiach su väčšinou tieto príbytky dreveného charakteru. Každá izba má kupeľnu a vlastný šatník. Samozrejme hlavnú spálňu, ktorá je vždy najväčšia v dome a väčšinou aj s obrovským šatník rozdelený na JEHO a JEJ časť. Bazén je veľmi častá súčasť domu. Kuchyne majú barove pulty. Nádherné obývačky a family-roomky, čo je vlastne druhá „obývačka“. Nájdeme tu aj herne, často aj domáce kiná. Väčšinou takéto domy, ktoré vyzerajú naozaj obstojne sa pohybujú od 2 miliónov vyššie. Od “normálnych“ domov tu môžeme prejsť aj na fancy domy. Čo znamená – Harry Potter vlak na poschodí budovy, domy s výťahmi a rôznymi zaujímavými vymoženosťami… no tieto vily sa pohybujú už od 4 mil. vyššie. No samozrejme, že tu nájdeme aj domy od 1 milióna a niektoré sa vyšplhajú aj na 80 miliónov dolárov.

Obľúbené oblasti na kúpu obydlia v Amerike

Známa oblasť na kupovanie obydlí je popri Hollywoode. V časti Encino – Encino je susedstvo v regióne San Fernando Valley v Los Angeles v Kalifornii. A samozrejme aj časť ktorá je v kopcoch. Dosť podobné domčeky ako v LA sú v Miami alebo na celej Floride. Nádherné byty nájdeme v New Yorku – domy samozrejme tiež ale je ich početne menej ako v či už LA,  v Miami alebo na Floride. Tieto byty sa dajú prenajať, ktorý sa  šplhá od 10 do 30/40 tisíc mesačne.

3D prehliadka domu

Skutočne mnoho maklérov ponúka aj 3D prehliadky domu, čiže si môžeme dom pozrieť zvnútra detailnejšie bez toho aby sme museli chodiť práve do Kalifornie. Pár klikmi vieme prejsť z bodu A do bodu B. Toto addendum beriem ako veľmi zaujímavú, originálnu a skutočne úchvatnú skúsenosť, ktorá môže pomôcť práve v zariaďovaní si svojho vlastného domu. 

kliknutím na obrázok si môžete vyskúšať 3D prehliadku domu
Americké domy na predaj

4556 Martson DrEncino, CA 91316, Spojené štáty americké

6310 Mirror Lake DrLos Angeles, CA 90068, Spojené štáty americké

10697 Somma WayLos Angeles, CA 90077, Spojené štáty americké

close

Poďme spolu lietať!

Pridaj sa pod naše krídla 🦋

Neposielame spamíček! Pozri aj naše pravidlá *GDPR!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Copyright © 2022 . All Rights Reserved. Zásady ochrany osobných údajov | Catch Vogue by Catch Themes