Site Overlay

POM POM? URČITE!

Počuli ste už o PomPom? Nie? Tak ja Vám niečo o nich poviem, a aj moje recenzie na ich produkty!

            PomPom je slovenská prírodná kozmetika, ktorá ponúka starostlivosť pre všetky typy pleti. Nájdete u nich kozmetiku pre najmladších po najstarších, a taktiež aj starostlivosť o pleť ako aj o telo. Ich produkty sú čisto z prírodných výťažkov a ingrediencií a v ponuke nájdete aj vegánske produkty.

            Dnes Vám poviem niečo o pár ich produktoch, ktoré skúšam už nejakú dobu. Ako prvý bude Hydratačný pleťový gél s vitamínom C, Pleťový gél sťahujúci póry (na aknóznu pleť), Očný krém proti vráskam, Čierny diamant čistiace mydlo a broskyňový balzam na pery.

            Hydratačný gél je gél, ktorý má veľmi kvalitnú a príjemnú textúru. Ľahko sa nanáša a rýchlo sa vstrebe. Pokožka je po ňom jemná a dlho hydratovaná. Navyše tento gél obsahuje vitamín C, čo je pre pokožku veľmi dôležité. Samozrejme v ponuke majú mnoho gélov na vybratie, no tento gél určite odporúčam.

            Pleťový gél sťahujúci póry je určený pre skupinu s problémovou pokožkou. Podľa mňa je to jeden z tých lepších gélov na slovenskom trhu, ktorý zabraňuje tvorbe mazu a sťahuje póry. Ja osobne som ho používala po hydratačnom géle, keď sa vstrebal. Tento gél sa vstrebáva dlhšie. Jeho štruktúra je taktiež príjemná, no ak si chcete dať na tento gél makeup odporúčala by som počkať tak pol hodinku, kým sa gél vstrebe poriadne.

            Očný krém je určený proti vráskam a jeho zabraňovaniu vzniku nových. Musím sa priznať, že toto je prvý očný krém, čo som používala a moje pocity sú veľmi kladné. Krém je veľmi jemnučký a hebučký, že ho ani necítite. Okolie očí je hladké a hydratované. Odporúčam všetkými desiatimi.

            Čistiace mydlo  je hlboko čistiace čierne mydlo s aktívnym uhlím. Zo začiatku som bola skeptická, či to bude fungovať, no ostala som milo prekvapená. Mydlo som používala na chrbát a dekolt, aj keď je to mydlo prevažne odporúčané na tvár. Pokožka po mydle je veľmi nepriepustná, nemastná a až tak jemne drsná. Mydlo plní svoj účel, no mne osobne sa nepáči pokožka na dotyk.

            Dúfam, že aj Vy sa niekedy odhodláte vyskúšať túto kozmetiku alebo ňou aspoň prekvapíte niekoho na kom Vám záleží a myslím si, že sa určite poteší!

            S láskou Nina.

close

Poďme spolu lietať!

Pridaj sa pod naše krídla 🦋

Neposielame spamíček! Pozri aj naše pravidlá *GDPR!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Copyright © 2022 . All Rights Reserved. Zásady ochrany osobných údajov | Catch Vogue by Catch Themes