Site Overlay

Problematická pleť? Nezmysel!

          Aj vás trápi problematická pokožka? Mastná pleť, akné a iné? Možno vám v tomto článku pomôžem! Poviem vám o dvoch produktoch, ktoré mne osobne pomohli a sú pre mňa skoro každodennou rutinou.

          Produkty, o ktorých budem dnes rozprávať sú z rady NovAge od spoločnosti Oriflame. Dajú sa zohnať na hocijakej dobrej kozmetickej stránke a aj ďalšie iné. Jedná sa o zmatňujúci koncentrát a protizápalovú emulziu. Cena týchto produktov sa pohybuje od 15 do 22 EUR za jeden produkt.

          Zmatňujúci koncentrát NovAge reguluje tvorbu kožného mazu a minimalizuje póry. Taktiež znižuje riziko opätovného upchania týchto pórov. Používa sa dva krát denne, čo je ráno a večer. Musí sa jemne vmasírúvať do pleti. Mne osobne sa páči na tomto koncentráte, že nenecháva pokožku mastnú a nelepí sa. Po nanesení sa rýchlo vstrebe a pleť je potom pekná a matná. Skúsila som to použiť aj ako podkladovú bázu, ale po dni make-up nabral nepekný vzhľad, no v kombinácií s podkladovou bázou to bolo úžasné.

          Protizápalová emulzia pomáha upokojovať pokožku a zabraňuje vznik nových vyrážok. Aplikuje sa na koncentrát ráno aj večer alebo podľa potreby. Môj názor na túto emulziu je zmiešaný. Na jednej strane pomáha, no na druhej jej pocit na tvári nie je príjemný. Ako produkt, ktorý má zabrániť tvorbe vyrážok je excelentný. V dlhodobom používaní vidno výsledky a aj jeho účinnosť zo dňa na deň je viditeľná. Čo sa mi však nepáči na výrobku je to, že po čase sa na tvári začne vraštiť a začne sa ako keby odlupovať. Určite by som ho neodporúčala dávať na deň pokiaľ sa niekde chystáte. Na večer to nejak nevadí, pretože si ráno tvár umyjete. Taktiež produkt niekedy používam viackrát do dňa, keď sa súrne potrebujem zbaviť nejakého „pupáku“ do najbližších dní. Samozrejme na také použitie existuje mnoho produktov na lokálne liečenie. Z tejto sady je aj korekčný gél na takéto prípady. Snáď vám moje odporúčania pomôžu a sami sa rozhodnete, možno aj pre tieto produkty. Teším sa na ďalšie zhodnotenie produktov pre vás. S pozdravom vaša Nina.

close

Poďme spolu lietať!

Pridaj sa pod naše krídla 🦋

Neposielame spamíček! Pozri aj naše pravidlá *GDPR!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Copyright © 2022 . All Rights Reserved. Zásady ochrany osobných údajov | Catch Vogue by Catch Themes