Site Overlay

RIHANNA A A$AP ROCKY, čo to bude keď to bude?

Ako už iste viete, po tom, čo sa Rihanna objavila s holým tehotenským bruškom na instagramovom účte @diggzy sa rozpútalo veľké HALO. 34-ročná Robyn Rihanna Fenty, čaká bábätko so známim rapperom, ktorý vystupuje pod menom A$AP ROCKY. 

Kto je vlastne A$AP?

Vlastným menom Rakim Mayers, je americký 33-ročný rapper z Harlemu. Pôsobil ako taxikár, no v roku 2007 nastúpil na vlnu hip-hopu. Je členom hip-hopovej formácie ASAP Mop, z ktorej si vytvoril svoje umelecké meno. 

Mohli sme ho vidieť aj v niekoľkých filmoch, jeden z najznámejších sa volá MONSTER, ktorý si môžete pozrieť na Netflixe. Príbeh je o nadanom študentovi, ktorý je neprávom obvinený z účasti na lúpeži, ktorá skončila vraždou, musí hájiť svoju nevinnosť a bezúhonnosť v boji so systémom.

Medzi jeho najznámejšie pesničky patria:
Praise The Lord (Da Shine) (Feat. Skepta) z roku 2018. Taktiež aj – Everyday (Feat. Rod Stewart, Miguel & Mark Ronson) z jeho mixtapu At. Long. Last. ASAP z 2015. V jeho repertoári nájdeme naozaj veľmi zaujímavé kúsky. Medzi moje najobľúbenejšie patrí určite Sandman.

BUDE TO DIEVČA ALEBO CHLAPEC ?

BABY SHOWER ktorá mala byť onedlho SA ZRUŠILA. Ale poznáme možné meno dieťatka:  „Remy, povedala Rihanna „je to unisex meno a chcem aby to vedel/a.”  

čo je vlastne BABY SHOWER? Toto anglické spojenie môžeme preložiť aj ako veľká oslava, väčšinou tu môžeme zahrnúť odhalenie pohlavia dieťatka, ale je to obdarovanie budúcej mamičky radami a darčekmi. 

A$AP Rocky je zatknutý?

Rihanna je v smútku, veľa zdrojov hovorí o tom, že Riri si prechádza teraz veľmi ťažkým obdobím. Jej partner A$AP bol v stredu 20. apríla zadržaný naletisku LAX.

Dvojica sa vracala z dovolenky na Barbadose, keď vlani v novembri zadržali Rockyho, vlastným menom Rakim Mayers, pre podozrenie z napadnutia smrtiacou zbraňou. Rapper bol prepustený na kauciu 550 000 dolárov, ale “gender-reveal party/BABY BOY OR BABY GIRL? PARTY” blížiaceho sa príchodu bábätka bol zrušený.

„6. novembra 2021 okolo 22:15 došlo v oblasti Hollywoodu k hádke medzi dvoma známymi. Hádka sa vyostrila a vyústila do toho, že podozrivý vystrelil na obeť ručnou zbraňou. Poškodený utrpel pri incidente ľahké zranenie. Po streľbe podozrivý a ďalší dvaja muži z oblasti ušli pešo. Súd sa bude konať 17. augusta 2022.

Podviedol A$AP Rihannu?

Taktiež pred dvoma týždňami sa šírila po internete informácia o tom, že Rocky podviedol tehotnú Rihannu. Ukázalo sa, že to bol ďalší HOAX, ktoré sa po internete šíria rýchlejšie ako dôležité a potrebné informácie. Žena obvinená z pomeru s A$AP Rockym počas všetky tieto obvinenia rázne poprela. Malo ísť práve o návrhárku topánok Amina Muaddi, ktorá sa v piatok 15.04. 2022 vyjadrila k celej tejto nezmyselnej situácií. 

Kto rozšíril tento nezmysel?

31-ročný módny bloger menom Louis Pisano. Na Instagrame má 130 000 sledovateľov a na Twitteri viac ako 21 000, čo je viac než dosť na to, aby sa začal šíriť totálny trash talk. V priebehu niekoľkých minút po tom, čo Pisano v piatok zverejnil príspevok na sociálnych sieťach, že sa dvojica rozišla, sa začal hoax šíriť rýchlosťou blesku.

Každopádne, na vzdory všetkým nepríjemnostiam …prajem Riri a Asapovi, aby sa dieťatko narodilo zdravé a mali z neho radosť.

close

Poďme spolu lietať!

Pridaj sa pod naše krídla 🦋

Neposielame spamíček! Pozri aj naše pravidlá *GDPR!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Copyright © 2022 . All Rights Reserved. Zásady ochrany osobných údajov | Catch Vogue by Catch Themes