Site Overlay

JAR SA BLÍŽI

Zima končí, zem sa prebúdza.. Biela krajinka sa pomaly, ale isto vyfarbuje. Začíname zo seba zhadzovať hrubé vrstvy oblečenia. I keď stále dominuje korona, trendy nezastavíš. Ponúkam vám zopár typov:

BIELY ROLÁK

VEĽKÝ OŠIAĽ sa stal z bielych rolákov. Nájdete ho v skoro každom obchode a predsa vie vyzerať luxusne a jedinečne. Dá sa kombinovať na rôzne spôsoby:

pod tričko s krátkym rukávom

pod mikinu

pod pulóver

ale aj samostatne

Kratučký rolák

Pri roláku ešte ostávame, ale v trochu netradičnej forme. Tento pulóver s dlhým rukávom, ktorý nezakryje ani prsia a s vysokým golierom je kúsok pre odvážlivkyne. Neoblečie si ho len tak hocikto. No aktuálne sa na trhu s nimi roztrhlo vrece. Keď sa pekne skombinuje napríklad s tielkom a širšími nohavicami, vie naozaj očariť a oživiť obyčajný outfit.

Svetrík na gombíky

Variabilita strihov svetrov je naozaj veľmi široká, avšak keby som mala vybrať jeden TOP kúsok tejto sezóny, potom by to bol krátky vlnený kardigán s gombíkmi.

Oversized boyfriend bundy

 

Široké oversized bundičky ostávajú aj v jarnej kolekcií. Tieto na pohľad chalanské bundy môžeme oživiť s crop topmi, ktoré dodávajú ženský VIBE. No ak práve nie je počasie na holé bruchá, bombery sa nosia s mikinami alebo s tričkami, ktoré sa zakasávajú do nohavíc – tým sa predĺžia nohy. Kombinujeme ich s rovným, baggy alebo zvonovým strihom nohavic.

Šatky

Aj na jar nás vie počasie prekvapiť a pred vetrom nás vie ochrániť šatka. Tento elegantný módny trend je z 50. a 60. rokov minulého storočia a vo veľkom sa vracia. 

Hodvábne šatky s kvetinovými motívmi, zložitými vzormi alebo s jednoduchšími výraznými farbami a tlačenými písmenami, dodajú vášmu outfitu to pravé orechové, bez toho, aby ste to prehnali.
Šatka a vlasy?

1. Zložte veľkú štvorcovú šatku na polovicu, položte ju voľne nad hlavu a potom ju zauzlite pod bradou. 

A$AP Rocky tento trend pred pár rokmi odštartoval jeho skladbou BABUSHKA BOI a stále sa tu tento trend nejako zubami,nechtami drží. 

2. Veľkú štvorcovú hodvábnu šatku, si sklopte diagonálne na polovicu a zopnite si ho cez vlasy tak, že zastrčíte stredový roh dovnútra.

Teším sa, že si to dočítala/dočítal až sem. Zdraví vás Tamara… 😀

close

Poďme spolu lietať!

Pridaj sa pod naše krídla 🦋

Neposielame spamíček! Pozri aj naše pravidlá *GDPR!

1 thought on “JAR SA BLÍŽI

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Copyright © 2022 . All Rights Reserved. Zásady ochrany osobných údajov | Catch Vogue by Catch Themes