Site Overlay

Módne trendy- jeseň 2020

Sotva sme rozlepili oči z pomerne chladného leta a už je tu JESEŇ. Chladné rána, zachmúrené dni a studené večery. Krátke nohavice, šaty a tričká sa pomaly schovávajú do zadných poličiek. Nastáva uvažovanie.. Čo je teraz v móde? 

Naturálne tóny farieb 

Elegantné farby ako je béžová, hnedá, sivá, čierna a iné.. sa dostávajú do popredia. Napomáha  tomu aj sychravé počasie, ktoré v týchto dňoch nie je nič nezvyčajné.

Koža

Ako už dávno vieme, do módy sa vracajú rôzne trendy kúsky z minulého storočia a koža nie je výnimkou. Pred pár rokmi, keby sme videli koženú bundu na vešiaku v obchode, väčšina z nás by si ju ani nevšimla. No v aktuálnej chvíli je po veľkých kožených bundách a rôznych iných kožených kúskoch (sukne, šaty, nohavice, doplnky,..) veľký dopyt.

Pletené vesty

Tento “športový” ošiaľ najskôr odštartovali tenisové “kraťaso-sukne”, ktoré sme mohli vidieť v lete na každom kroku. Na jeseň pokračujeme v trende so svetrovými vestami, ktoré boli doteraz najviac obľúbené u športových fanúšikov, najmä u golfistov.

Široké nohavice 

V 80. rokoch 20. storočia sa do bežnej módy dostali široké džínsy, ktoré nosili rapperi, aby uľahčili breakdance. Začali sa viac a viac popularizovať a ostali v móde dodnes, samozrejme v rôznych štýloch. Vopred musíme upozorniť, že široký strih nohavíc pridáva nohám objem, preto tento štýl vyzerá najlepšie na štíhlych ženách, ktorým takýto strih môže pridať ženského objemu.

Blejzre

Ako aj minulý rok, tak aj tento sa blejzre predrali, na prvé priečky obľúbeností súčasných žien. Blejzre sa dajú “okoreniť” ľadvinkou. Taktiež sa dá nosiť aj s opaskom okolo pása, čo nám predviedli tohtoročné módne prehliadky od PRADY a MIU MIU.

Káro

Inak povedané, kockovaná látka. Taktiež nemôže chýbať ani v tohtoročnej jeseni. Kárované látky v kombinácií s hocijakou farbou vedia na jeseň vždy očariť.

Teplákové súpravy

Ozaj.. aby som nezabudla, teraz najväčším trendom sú veľmi pohodlné teplákové súpravy v jemných pastelových farbách. Držíme sa tu pravidla, že mikina a tepláky sú rovnakej farby. Dajú sa veľmi pekne kombinovať s koženou motorkárskou bundičkou alebo tón v tóne s jednofarebným dlhým kabátom. Momentálne tento štýl oblečenia preferujú skoro všetky známe tváre showbiznisu.

Pokrývky hlavy 

Svoju pozíciu si zaslúžia aj čiapky a iné pokrývky hlavy. Čiapky v uliciach môžeme pozorovať už pomerne dlho. Od polovice septembra sa začali pomaly rozširovať na hlavách najmä teenagerov. 

Milé dievčatá, dámy ale samozrejme aj páni :D, dúfam, že som vám aspoň trochu pomohla vo výbere vášho outfitu . Už je len a len na vás čo si v tomto sychravom počasí na seba oblečiete. Som si na 100% istá, že budete vyzerať vo všetkom úžasne a trendy.
S pozdravom vaša Tamara…

close

Poďme spolu lietať!

Pridaj sa pod naše krídla 🦋

Neposielame spamíček! Pozri aj naše pravidlá *GDPR!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Copyright © 2022 . All Rights Reserved. Zásady ochrany osobných údajov | Catch Vogue by Catch Themes