Site Overlay

GINY & GEORGIA

Tohto mesačný seriálový úlovok

Temperamentná Georgia a jej dve deti, Ginny a Austin, sa sťahujú na sever a hľadajú nový začiatok, ale zistia, že cesta k novým začiatkom môže byť celkom zložitá. Problémy mladých, úzkosti a sebapoškodzovanie. Sú tu rozoberané aj rôzne problémy tejto spoločnosti ako rasizmus a iné..

Seriál má celkom veľmi veľa zvratov, ale určite úžasný na pozeranie. Zaujímavý výber charakterov. Je rozdelený na 10 častí po jednej hodine.

Hlavná postava v tomto seriáli je Ginny, ktorú hrá Antonia Gentry, mladučká 23 ročná herečka z Atlanty v USA. Taktiež hrala aj vo filme Candy Jar z roku 2018.

Ďalšia z hlavných postáv je Georgia, mladučká mamička, ktorá mala Ginny vo veľmi skorom veku. Hrá ju 31 ročná herečka Brianne Howeyová z Kalifornie. Brianne sa objavila už vo viacerých filmoch a seriáloch. Najznámejší film je Time Trap (2017). Taktiež hrala aj v seriáloch ako je The Passage (2019) a hororovom seriáli Exorcista (2016), no v jej repertoári nájdeme viac ako 20 projektov, kde sa objavila.

Ďalšia veľmi zaujímavá postava je Marcus, ktorého hrá Felix Mallard (21). Takzvaný lámač teenagerských srdiečok. Taký druhý Leonardo DiCaprio v jeho mladom veku. Posúďte sami:

Rozhodne si tento seriál pozrite, nebudete ľutovať.

Do komentárov nám môžete napísať vaše postrehy, čo sa vám na seriáli páčilo a čo by ste zmenili…

close

Poďme spolu lietať!

Pridaj sa pod naše krídla 🦋

Neposielame spamíček! Pozri aj naše pravidlá *GDPR!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Copyright © 2022 . All Rights Reserved. Zásady ochrany osobných údajov | Catch Vogue by Catch Themes